Ik wil huren…

Selectie van uw huurwoning

Op basis van de door u aangegeven selectiecriteria bij uw inschrijvings zal CSwonen de perfecte woning voor u zoeken die aansluit op uw woonwensen. Er wordt vervolgens een selectie van enkele woningen gemaakt die u dan samen met een van onze verhuurmakelaars kunt bezichtigen. Niets is zo belangrijk als u  prettig voelen in uw nieuwe woonomgeving.  Er moet een “click” met de woning zijn. Zodra die er is stellen wij u voor aan de verhuurder.

De volgende stap!

Als zowel u als huurder en de verhuurder overeenstemming hebben bereikt dan worden de gemaakte afspraken door CSwonen vastgelegd in een sluitende huurovereenkomst.

Op het moment dat u het huurcontract ondertekend heeft en aan de financiele verplichtingen heeft voldaan  feliciteren we u met uw nieuwe huurwoning!
Houdt u er rekening mee, dat onze opdrachtgevers individueel afwijkende en/of aanvullende voorwaarden kunnen stellen.

CSwonen rekent bij een succesvolle bemiddeling standaard:

  • inschrijfgeld (voor bezichtiging te  voldoen)
  • borg t.h.v. één maandhuur
  • courtage t.h.v. één maandhuur excl. BTW
  • Huurpenningen van de eerste maandhuur

 

Download hier onze werkwijze.

Naam

Telefoon

E-mail

Vragen of opmerkingen