×

0165-870000

info@cswonen.nl

‘s-Gravenweg 3065SC Rotterdam

Delen
€ 1595 Borg €3190

Beschikbaar per 1 juni 2026

Objecttype Tussenverdieping
Slaapkamers 2
Woonoppervlakte 71 m²
Interieur Kaal
Omschrijving

Stijlvol en comfortabel wonen in Rotterdam! Leuk driekamerappartement gelegen op de vierde verdieping in een luxe appartementencomplex! De keuken is uitgerust met een kookplaat...

Interesse in dit object?

Neem contact op.

Ik heb interesse

Volledige omschrijving

Stijlvol en comfortabel wonen in Rotterdam!

Leuk driekamerappartement gelegen op de vierde verdieping in een luxe appartementencomplex!

De keuken is uitgerust met een kookplaat met ingebouwde afzuigkap, vaatwasser, koelkast, combi oven en koelkast. De badkamer is uitgerust met een inloopdouche, wastafel met meubel, spiegel en handdoekradiator.

Tevens is er een inpandige berging aanwezig waar de aansluiting van de wasmachine zich bevind. Buiten het complex op het terrein is een gezamenlijke fietsenstalling aanwezig. Jouw auto parkeren? Dat kan op het eigen terrein. Maar dit is nog niet alles. Prinsendock beschikt over een gemeenschappelijke voortuin, gemeenschappelijke lounge, multifunctionele ruimte en een state-of-the-art fitnessruimte (alleen toegankelijk voor bewoners).

Op een steenworp afstand vind je de universiteit, winkelcentra, uitvalswegen, ov mogelijkheden, sportverenigen en horeca.
Doordat het nieuwbouw is (2023) levert dat een zeer voordelig energielabel op, wat zorgt voor lage energiekosten.

  • geen foto’s beschikbaar, de foto’s in de advertentie zijn ter indicatie, in overleg met huidige huurder zijn overnames bespreekbaar anders zal de woning casco worden opgeleverd.

Beschikbaar per 1 juni2026
Huurprijs; € 1.595,00 per maand excl. elektra en water
Servicekosten; € 145,00 per maand incl. gebruik fitnessruimte en workspace
Parkeerplaatskosten; € 125,00 per maand
Borgsom: eenmalig € 3.190,00
Minimaal 12 maanden te huur.

Kenmerken

Algemeen
Adres ‘s-Gravenweg, 3065SC Rotterdam
Huurprijs € 1595
Waarborgsom € 3190 eenmalig
Datum beschikbaar 1 juni 2026
Soort Tussenverdieping
Oppervlakte 71 m2
Bouwjaar 2023
Energielabel A++++
Interieur
Inrichting Kaal
Aantal slaapkamers 2
Aantal toiletten 1
Aantal badkamers 1
Aantal kamers 3
Badkamer
Toilet Nee
Wasmachine-aansluiting Nee

Gerelateerde objecten

Alle objecten